top of page
Heading 6
delta_logo_edited_edited.jpg
AriTeh_logo_blackonwhite_edited.jpg

PAR MUMS

Daudzdisciplīnu inženieru uzņēmums ARiTeh dibināts 2009. gadā kā elektromontāžas firma. Mūsu cilvēki ir uzņēmuma lielākā vērtība, tāpēc mēs ieguldām darbinieku personīgā un profesionālā attīstībā un izglītībā.

Nodrošinām savlaicīgu augstas kvalitātes rezultātu visiem mūsu pakalpojumiem. Sadarbojoties ar daudziem lieliem rūpnieciskajiem uzņēmumiem, mēs uzturam augstākos kvalitātes standartus, kas pārsniedz mūsu klientu vēlmes.​

Anchor 1

PAKALPOJUMI

Inovatīva inženiertehniskā projektēšana un elektroinstalācija

ELEKTROINSTALĀCIJA

Nodrošināsim vislielāko peļņu no jūsu automatizācijas sistēmas

ARiTeh ir jūsu automatizācijas sistēmas uzstādīšanas avots. Kopš 2009. gada esam apkalpojuši savus klientus, uzstādot plašu automatizācijas iekārtu klāstu viņu specifiskajām vajadzībām. Mēs piedāvājam ne tikai montāžas pakalpojumus, bet arī plašu augstas kvalitātes materiālu klāstu  jūsu uzstādīšanas vajadzībām. Zvaniet mums jau šodien un uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt nodrošināt, lai automatizācijas sistēma darbotos visaugstākajā kvalitātē.

 

Lūdzu sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par uzstādīšanas pakalpojumiem.

PLC UN  SCADA

Ar 30 gadu pieredzi plašā pielietojuma jomā mūsu inženieri ir radījuši pielāgotus automatizācijas un vizualizācijas veidņu komplektus, lai nodrošinātu augstas kvalitātes rūpnieciskos risinājumus par zemākām izmaksām. Veidņu pieeja ir ļoti elastīga un mērogojama, ļaujot sistēmām pievienot papildu funkcionalitāti, nemainot sistēmas arhitektūru. Iepriekš izveidotās veidnes jau ir pieejamas lielākajiem procesu automatizācijas kontrolieriem, tostarp, bet ne tikai, Siemens, Allen-Bradley un Schneider.
Kopā ar iepriekš izveidotajām veidnēm mēs piedāvājam pielāgotus risinājums un produktu maršruta kontroles iespējas. Tie ļauj piedāvāt mūsu klientiem labākās prakses tehnoloģijas. Pielāgoti risinājumi un maršruta kontrole ir galvenie komponenti liela mēroga sistēmās ar vairāk nekā 100 ierīcēm. Mūsu pieeja ļauj veikt precīzu automatizācijas izmaksu un ieviešanas laika aplēsi.

Lūdzu sazinieties ar mums, ja jums ir kādi papildu jautājumi par mūsu programmēšanas pakalpojumiem.

PCB IZSTRĀDE

PCB dizains, prototipēšana un lodēšana: no idejas līdz funkcionālai shēmai

Mūsu elektroinženieriem uzņēmumā ARiTeh ir padziļināta pieredze katrā PCB izveides posmā Neatkarīgi no procesa daļas mēs varam sniegt jums savas zināšanas un padomus, lai nodrošinātu, ka jūsu shēmas darbs tiks pabeigts precīzi un ātri pirmajā reizē, lai jūs varētu turpināt savu projektu.

3D MODELĒŠANA UN KONCEPTUĀLAIS DIZAINS

ARiTeh ir sertificējis mašīnbūves inženierus CAD programmai Solidworks. Ar stabilu izpratni par projektēšanu un ražošanu, mēs varam jums palīdzēt jebkurā projektēšanas un modelēšanas procesa posmā, lai virzītu jūsu projektu tuvāk pabeigšanai. 

Apskatiet mūsu iepriekšējos projektus un nekautrējieties sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi .

PROTOTIPĒŠANA

Mūsu uzņēmumā ir nepieciešamie instrumenti, lai idejas kļūtu par realitāti. Izmantojot mūsu CNC lāzera griezēju, frēzmašīnu un 3D printeri, kā arī standarta instrumentus un aparatūru. Mēs esam spējīgi un gatavi jūs konsultēt un līdzdarboties prototipu izstrādes procesā.

Anchor 1
Anchor 1
Anchor 1
Anchor 1
Anchor 1

Augstas kvalitātes materiāli visām jūsu elektroinstalācijas vajadzībām

Produkti

Pielāgojami LCD un LED displeji, kas viegli savienojas ar jūsu esošo tīklu.

Vadiet savu automatizācijas sistēmu no regulējamas vadības stacijas  jūsu vajadzībām.

Partners

PARTNERUZŅĒMUMI 

delta-logo2.png

Delta Electronics

AERODIUM_logo_purple.png

Aerodium

SPXFLOW.png

SPX plūsma

Lachenmeier-monsun-hjemmeside_225 pxl.png

Lachenmeier-Monsun

Cimbria

favpng_cimbria-east-africa-ltd-bulk-cargo-industry-cimbria-unigrain-india.png
siemens-logo-en-2x.png

Siemens

GRÅKJÆR

Graakjaer-nyt-logo.gif
Logo-BEUMER-Group.png

Beumers

Contacts

KONTAKTI

Uzziņas

Jautājumu, vai ieteikumu gadījumā lūgums zvanīt  vai  aizpildiet tālāk norādīto veidlapu

Veiksmi! Ziņa saņemta.

Galvenais birojs

Mārtiņmuiža

Mārupe, Mārupes novads 
LV-2167, Latvija

 

info@ariteh.lv

Tālr.: +37126492076
Tālr.: +37126435389

Anchor 1

SIA  ’’ ARiTeh '' tehnoloģiju pārneses projekta 1.2.1.2/16/I/001 ietvaros realizē Inteliģenta motoru vadības moduļa ar bojājumu prognozēšanas (‘predictive maintenance’) funkcionālu prototipēšanu un apmācīta neirotīkla izveidi.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

bottom of page